Booking, skirtingai nei Aliexpress, kuri yra parduotuvė visoms prekėms, booking.com platforma suteikia galimybę rezervuoti ir viešbutį, apartamentus ar bet kokį apgyvendinimą, čia galite rasit ir išsinuomuoti daug skirtingų variantų – nuo prabangios vilos iki paprasto kuklaus butuko Sardinijoje ar rastų namuko esančio atogražų papludymyje. Taip pat kaip ir su Aliexpress mes siūlome iš booking susigrąžinti net keturis procentus už kiekvieną rezervaciją, kurią Jūs atliksite. Apmokėti rezervaciją priklausomai nuo siūlomų apartamentų ar viešbučių Jūs galite išanksto arba tik atvykę į nuosavybę.

Nusipirkę pigius bilietus ir išsinuomavę nebrangų būstą ar kambarį per booking.com Jūs galite pigiai ir nepriklausomai keliauti. Su mūsų platforma Jums grįžta keturi procentai nuo kiekvienos Jūsų rezervacijos. Booking.com paieška yra labai paprasta – Jūs įvedate kelionės datą, vietą kur norite keliauti ir pirmyn Jums bus pasiūlyta daugybę pasiūlymų. Žavingiausia dalis bookinge yra filtrai pagal kuriuos galite pasirinkti ar Jums reikės vieno ar dviejų kambarių, ar pageidaujate viešbučio su maitinimo tipu viskas įskaičiuota, o galbūt tiesiog norite buto su džiakuzi Vilniaus senamiestyje?

Ši platforma Jums pasiūlys daugybę patrauklių variantų, kurių nerasite niekur kitur. Jūs taip pat pakvietę draugą prisiregistruoti prie booking Jūs gausite eurų, kuriuos galėsite išleisti nuomai.

Booking.com tai panašiai kaip Aliexpress yra tarpininkas, kuris užtikrina, kad sumokėję arba rezervavę savo planuotų atostogų būstą galėtumėte jame apsigyventi, taip pat ši platforma turi gerą klientų aptarnavimą tiek telefonu tiek elektroniniu paštu. Užsisakant viešbučio kambarį, vilą ar apartamentus siūlytume atkreipti dėmesį į vietą ar ji yra graži ar Jus tenkina kalnai ar Jūra, o galbūt miesto centras? Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į keliautojų atsiliepimus, kuriuos jie palieka po viešnagės.