Aliexpress yra internetinė parduotuvė, kuri sujungia pirkėją ir pardavėją ir atstovauja tiek pirkėjo, tiek pardavėjo interesus. Aliexpress veikia kaip tarpininkas ir yra Ebay alternatyva lyginant, kad Ebay susikūrė praeitam amžiuje, o Aliexpress atsirado 2010 metais, kurią sukūrė Alibaba grupė (Alibaba iki to laiko buvo didmeninė platforma, kuri veikdavo verslo sandoriams tarp Kinijos ir vakarų sudaryti ir kuri puikiai veikia iki šiol). Aliexpress skirtingai nei Alibaba yra platforma, kurioje atliekama mažmeninė prekyba, kainos Ali yra nedidelės, nes kartais net patys gamintojai šioje platformoje yra užsiregistravę kaip pardavėjai, todėl be tarpininkavimo gali pasiūlyti geras kainas.

Aliexpress internetinė parduotuvė vis tobulėja, vis pritraukia daugiau ir daugiau klientų. Vienu metu tai buvo dešimtas pagal lankomumą portalų Brazilijoje. Aliexpress yra labai populiarus Rusijoje, o taip pat vis populiarėja ir Lietuvoje. Platforma dar nėra tokia tobula, kad pasiūlytų lokalų apsipirkimą kaip, kad amazon, tačiau laikui bėgant vis daugiau ir daugiau pardavėjų siūlo galimybę prekes pristatyti iš Amerikos sandėlių Amerikiečiams, iš Rusijos sandėlių Rusų klientams, taip pat turi sandėlius ir Europoje, kur mes Europiečiai galime iš tam tikrų pardavėjų užsisakyti tam tikras prekes su greitu pristatymu, kuris trunka iki savaitės.

Aliexpress internetinė parduotuvė vis tobulėja, vis pritraukia daugiau ir daugiau klientų. Vienu metu tai buvo dešimtas pagal lankomumą portalų Brazilijoje. Aliexpress yra labai populiarus Rusijoje, o taip pat vis populiarėja ir Lietuvoje.

Atsiradus Aliexpress dauguma klientų į šią platformą žiūrėjo skeptiškai, buvo baimė, kad negaus prekių ar liks su kate maiše nusipirkus prekę, bet kuo toliau tuo labiau šios internetinės platformos reputacija gerėja ir vis daugiau ir daugiau žmonių žino Aliexpress. Tai yra tarsi grandis siejantis vakarus ir rytus. Deja norint prekiauti Ali reikia penkių tūkstančių dolerių sumos atsidaryti parduotuvei, o taip pat viskas vyksta Kinų kalba. Aliexpress vis saugoja tradicijas, kad pardavėjai šioje platformoje būtų Kinai ir neužsikeldami didelių kainų sėkmingai prekiautų. Kaip mes visi žinome gamybos kaštai Kinijoje yra maži, todėl perkant tiesiai iš Kinijos pardavėjų galima sulaukti puikių kainų pasiūlymų. Taip yra taip pat dėl didelės konkurencijos, nes vieną prekę gali pardavinėti netgi iki šimto pardavėjų, visi jie žino, kad šioje parduotuvėje norint išlikti reikia pasiūlyti konkurencingas kainas. Čia prekiauja ne tik smulkūs pardavėjai, kurie įsirengia ofisą savo namuose ir perparduoda prekes iš vietinių tiekėjų, bet ir gigantiškos įmonės ir netgi fabrikai. Aliexpress parduotuvėje galite rasti visko, visų kategorijų prekes galite įsigyti už itin palankią kainą. Čia taip pat galite rasti originalių Kinijos prekinių ženklų prekes kaip, kad Xiaomi, Meizu ar Oppo telefonus. Tačiau dėl prekių ženklų apsaugos politikos čia nelabai rasite tokių prekinių ženklų kaip Samsung ar Apple, taip yra dėl to, jog ši parduotuvė nori apsisaugoti nuo pardavėjų, kurie nori atsidaryti parduotuvę tam, kad prekiautų klonais. Pristatymo laikas perkant iš šios parduotuvės yra ilgesnis nei perkant iš vietinių Lietuviškų parduotuvių, tačiau kainų skirtumas yra gan didokas ir netgi pranoksta pigių apsipirkimų lūkesčius. Žinoma jeigu Jūs pasirinksite Aliexpress Standart pristatymo būda tikėtina, kad prekę gausite greičiau t.y. per dvi ar tris savaites. Greičiausias pristatymo būdas iš Ali yra Eparcel, su šiuo pristatymo būdu pardavėjui išsiuntus prekę – Jūs ją gausite per anksčiausiai per penkias dienas vėliausiai per keturiolika dienų, tačiau visada yra išimčių. Niekada nerekomenduojame rinktis pigiausio pristatymo būdo ar neregistruoto siuntimo, nes šiuo atveju siunta gali keliauti daugiau nei du mėnesius iki Jūsų pašto skyriaus. Dažnais atvejais siuntas reikia pasiimti pašte arba paštomate, kaip kada pašto kurjeris jas pristato į namus.

Pigus ir greitas apsipirkimas kiniškų prekių

Bendrai paėmus tai revoliucinė parduotuvė, kuri suteikė prieigą įsigyti prekes tiesiai iš Kinijos paprastam vartotojui, kuris neturi pažinčių ar ryšių su Kinija. Tad mėgaukitės apsipirkimu su Aliexpress ir nepamirškite, kad su mūsų platforma Jūs turite galimybę dar ir susigrąžinti pinigus pirkdami iš šios parduotuvės.